Sprzątanie hali magazynowej w Krakowie

Sprzątanie magazynów i hal

Intensywne użytkowania hal i magazynów sprawia, że utrzymanie w nich czystości nie jest rzeczą łatwą. Samodzielne zatrudnienie osób sprzątających generuje koszty ich utrzymania, zakupu sprzętu oraz chemii. Rozwiązaniem może okazać się profesjonalne sprzątanie magazynów i hal.

Kompleksowe sprzątanie obiektów przemysłowych pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, zachowując jednocześnie pełen porządek w swojej firmie. Kurz, pył, wióry czy opiłki nie są nam straszne, a dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i doświadczeniu oferujemy także mycie i sprzątanie na wysokości.
Mycie elewacji, przeszkleń i czyszczenie posadzek przemysłowych to tylko część z naszej szerokiej oferty. W celu przedstawienia oferty zachęcamy do kontaktu.

Darmowa konsultacja i wycena

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług oraz cenami jesteśmy dostępni pod numerem telefonu oraz adresem e-mail.

Sprzątanie obiektów przemysłowych
Specjalistyczne sprzątanie obiektów przemysłowych

Zakłady produkcyjne muszą spełniać określone standardy higieny. Aby nie doszło skażenia lub zanieczyszczenia wytwarzanych towarów, warto pamiętać o czyszczeniu miejsc trudno dostępnych. Są nimi m.in. ściany, sufity, konstrukcje, maszyny i elementy infrastruktury.

Oferujemy profesjonalne sprzątanie hal produkcyjnych, wraz z przygotowaniem pod audyty.

Czyszczenie posadzek przemysłowych i pranie wykładzin
Czyszczenie posadzek przemysłowych

Zakłady produkcyjne i obiekty przemysłowe często zajmują ogromne powierzchnie. Czyszczenie posadzek przemysłowych wykonywane jest za pomocą specjalistycznych maszyn czyszczących. Umożliwiają one szybkie i precyzyjne mycie, nawet bardzo zabrudzonych powierzchni.

W częściach biurowych mogą być wykorzystywane także wykładziny. Dla nas to nie problem – pranie wykładzin jest często wykonywaną usługą, nawet w obiektach wielkopowierzchniowych.

Regularne sprzątanie powierzchni przemysłowych gwarantuje bezpieczeństwo pracowników i przedłuża żywotność posadzki.

Mycie na wysokości i prace alpinistyczne
Sprzątanie i mycie na wysokości

Sprzątanie zakładów przemysłowych niejednokrotnie wymaga prac na wysokości. Alpinistyczne mycie okien i elewacji oraz czyszczenie ze zwyżki to usługi, które nie stanowią dla nas żadnego problemu. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt oraz odpowiednie uprawnienia – można więc śmiało powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Mycie hal produkcyjnych

Mycie hal produkcyjnych wykonujemy w zakresie regeneracji oraz czyszczenia posadzek, czyszczenia tras kablowych oraz szaf sterowniczych. Jest to również mycie ścian, konstrukcji oraz sufitów, wraz z odkurzaniem infrastruktury zawieszonej pod sufitem.
Sprzątanie obiektów przemysłowych obejmuje także szereg usług na zewnątrz budynków. Mycie elewacji, przeszkleń, czyszczenie i regeneracja kostki brukowej to tylko niektóre z nich.

Mycie elewacji i przeszkleń

Technologia niskociśnieniowa pozwala na bezpieczne i skuteczne mycie elewacji hal oraz budynków przemysłowych. Proces ten jest bardzo delikatny, dzięki czemu nie ma mowy o żadnych wgnieceniach czy odpryskach farby.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na specjalistyczne mycie elewacji i przeszkleń bez konieczności rozkładania drabin czy rusztowań. Wykorzystujemy podnośniki teleskopowe lub techniki alpinistyczne.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.

Dane firmy:
BRILLANT FENIKS Sp z o.o.
ul. J. Kilińskiego 78A, 33-300 Nowy Sącz
NIP UN 7343582011

opis inputa
dhfjdgj