alpinistyczne mycie okien w biurowcu w Krakowie

Mycie okien na wysokości

Okna i przeszklenia stosunkowo łatwo ulegają zabrudzeniom. Te położone na wysokości są szczególnie trudne do usunięcia. Dla nas jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt gwarantują, że mycie okien na wysokości będzie wykonane w pełni profesjonalnie.

Oferujemy mycie elewacji szklanych, fasad, wymianę szyb na wysokościach oraz kompleksowe mycie biurowców. Każda nasza usługa wykonywana jest z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, nie utrudniając przy tym funkcjonowania budynku.

Wyróżniamy trzy metody mycia okien na wysokości. Jest to mycie z poziomu gruntu, ze zwyżki lub za pomocą lin alpinistycznych.

Darmowa konsultacja i cennik

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług oraz interesuje Was cena poszczególnych usług zapraszamy do kontaktu!

Mycie okien na wysokości i prace alpinistyczne
Alpinistyczne mycie okien

Alpinistyczne mycie okien wykorzystywane jest na wysokościach, do których nie ma możliwości dojścia ze zwyżki. Technologia mycia opiera się o zastosowanie ciepłej wody demineralizowanej, wraz z odpowiednimi detergentami. Umożliwia to pozbycie się kurzu, plam oraz zacieków.

Usługi alpinistyczne w Krakowie
Usługi alpinistyczne

Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców sprawia, że zakres oferowanych usług jest bardzo szeroki. Za pomocą lin alpinistycznych oraz podnośników teleskopowych jesteśmy w stanie dotrzeć do miejsc trudnodostępnych. Usługi alpinistyczne obejmują m.in. montaż reklam i banerów, instalacje odgromowe, inspekcje kominów, a także mycie zbiorników i silosów.

Mycie elewacji szklanych i okien na wysokości
Mycie elewacji szklanych i fasad

Mycie elewacji szklanych wykonywane jest za pomocą metody alpinistycznej lub ze zwyżki. Bez względu na zastosowaną metodę, wykonywanie usługi nie wpływa na funkcjonowanie budynku, a nasze usługi mogą być świadczone całodobowo.

Wykonywana przez nas mycie elewacji szklanych jest w pełni bezpieczne dla środowiska, ponieważ do mycia wykorzystujemy wodę demineralizowaną.

Wymiana szyb na wysokości oraz w trudnodostępnych miejscach
Wymiana szyb i okien na wysokości

Profesjonalne usługi alpinistyczne to nie tylko mycie i czyszczenie, ale także prace konserwacyjne, jak np. wymiana szyb i okien na wysokości. Uszkodzone okno dachowe, świetlik lub szklana fasada na wysokości to zadanie, które wymaga precyzji oraz odpowiedniego sprzętu. Nasza firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą oraz wysokiej jakości sprzętem, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać usługi nawet w trudnodostępnych miejscach.

Profesjonalne mycie okien metodą alpinistyczną
Mycie okien dachowych i świetlików

Okna dachowe i świetliki są szczególnie narażone na powstawanie zabrudzeń. Oferujemy alpinistyczne mycie okien dachowych, z zachowaniem najwyższych standardów. Podobnie jak w przypadku szyb i fasad szklanych, do mycia wykorzystywana jest woda demineralizowane. W razie potrzeby połączona jest ona z detergentami czyszczącymi.

Sprzątanie biur w Krakowie i mycie abonamentowe
Kompleksowe mycie biurowców i wieżowców

Świadczone przez nas usługi alpinistyczne obejmują także kompleksowe mycie biurowców i wieżowców. Mycie elewacji szklanych i fasad wykonywane jest bez konieczności przerw w funkcjonowaniu budynku. W razie potrzeby nasze usługi możemy wykonywać także w godzinach nocnych.

Oferujemy także sprzątanie magazynów i hal.

Wybrane realizacje

Krajowa Rada Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie
zakres prac:

  • kompleksowa usługa mycia przeszkleń w obiekcie hotelowym oraz salach dydaktycznych

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.

Dane firmy:
BRILLANT FENIKS Sp z o.o.
ul. J. Kilińskiego 78A, 33-300 Nowy Sącz
NIP UN 7343582011