Profesjonalne usługi alpinistyczne. Mycie wieżowca w Krakowie

Usługi alpinistyczne

Prace na wysokościach wymagają ogromnej precyzji, wysokiej jakości sprzętu oraz stosownych uprawnień. Usługi alpinistyczne to szerokie pojęcie, obejmujące m.in.

Nasza oferta także jest bardzo szeroka – nie boimy się wyzwań, a lata doświadczenia i spore zaplecze sprzętowe pozwala nam na wykonywanie nawet bardzo niestandardowych zleceń. Wszelkie prace wysokościowe wykonujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, używając tylko certyfikowanych lin alpinistycznych oraz podnośników teleskopowych z ważnymi badaniami UDT.

Darmowa konsultacja i cennik

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług oraz interesuje Was cena poszczególnych usług zapraszamy do kontaktu!

Usługi alpinistyczne
Prace alpinistyczne

Z użyciem profesjonalnego sprzętu jesteśmy w stanie wykonywać różnego typu usługi alpinistyczne, nawet w trudno dostępnych miejscach. Inspekcje kominów, silosów czy zbiorników, zabezpieczenia antykorozyjne wysokich konstrukcji stalowych, kompleksowe czyszczenie biurowców oraz wszelkie prace na wysokości to nasza codzienność.

W zależności od rodzaju usługi wykorzystujemy podnośnik teleskopowy lub liny alpinistyczne. Prace alpinistyczne przeprowadzamy całodobowo, bez konieczności przerw w funkcjonowaniu budynków.

Wycinka drzew na wysokości, Usuwanie drzew w Krakowie
Alpinistyczna wycinka drzew

Zastosowanie techniki alpinistycznej w wycince oraz przycinaniu drzew jest stosowane w miejscach, gdzie nie sprawdzają się metody tradycyjne. Zazwyczaj są to miejsca trudno dostępne. Alpinistyczna wycinka drzew w takich miejscach jest znacznie bezpieczniejsza, a także zwyczajnie szybsza.

Dostęp linowy pozwala na precyzyjne cięcie, usuwanie chorych gałęzi oraz podcinanie z pozostawieniem naturalnych kształtów korony. W przypadku wycinki całego drzewa jest ono ścinane sekcjami. Najpierw odcinany jest konar, a dopiero później pień.
Dzięki tej technice nie potrzebujemy tak dużo wolnej przestrzeni wokół drzewa, nawet podczas wycinki większych okazów.

Alpinistyczne mycie okien i elewacji szklanych
Alpinistyczne mycie okien

Okna i przeszklenia z reguły łatwo ulegają zabrudzeniom, a te położone na wysokości znacznie ciężej umyć. Usługa, która może okazać się przydatna w takich sytuacjach to alpinistyczne mycie okien. Z użyciem ciepłej wody demineralizowanej oraz odpowiednich detergentów pozbywamy się kurzu, plama oraz zacieków.

Takie prace alpinistyczne przeprowadzamy bezpośrednio z gruntu – używając myjek teleskopowych, ze zwyżki lub za pomocą lin alpinistycznych.

Wybrane realizacje

Hotel Heron

Hotel Heron
zakres prac:


  • alpinistyczne mycie elewacji za pomocą technologii odwróconej osmozy

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.

Dane firmy:
BRILLANT FENIKS Sp z o.o.
ul. J. Kilińskiego 78A, 33-300 Nowy Sącz
NIP UN 7343582011