Koszenie dużych terenów, łąk i nieużytków. Jaka jest cena za m2 lub za hektar

Koszenie, karczowanie

Aby utrzymać tereny zielone w odpowiedniej kondycji, potrzebna jest ich systematyczna pielęgnacja. Nasza firma oferuje profesjonalne koszenie trawników, łąk i nieużytków z użyciem nowoczesnego sprzętu. Rozwinięty park maszynowy umożliwia koszenie trawy nawet w miejscach o utrudnionym dostępie.

Koszenie poboczy, nieużytków, a także usuwanie drzew z rowów melioracyjnych to zlecenia, z którymi mierzymy się na co dzień. Nie straszne są nam żadne wyzwania, a doświadczona kadra pracownicza umożliwia ich sprawne podejmowanie.

Cena koszenia trawników zależy od wielu czynników, dlatego też zawsze ustalana jest indywidualnie. W celu otrzymania wyceny zachęcamy do kontaktu.

Darmowa konsultacja i cennik

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług oraz interesuje Was cena poszczególnych usług zapraszamy do kontaktu!

Koszenie nieużytków, profesjonalne usługi sprawdź cenę za hektar
Koszenie nieużytków

Tereny niezagospodarowane, powszechnie nazywana nieużytkami zazwyczaj gęsto porastają różnego rodzaju roślinnością. Koszenie wysokiej trawy nie jest łatwym zadaniem, ale dzięki specjalistycznemu oprzyrządowaniu nasi fachowcy poradzą sobie z każdym zadaniem.

Koszenie nieużytków realizowane jest z użyciem techniki mulczowania. Mulczowanie trawnika polega na koszeniu z rozdrobnieniem ściętego pokosu i pokrycie nim powierzchni trawnika. Metoda ta nie wykorzystuje zbioru trawy, co znacznie ogranicza koszty usługi.

koszenie poboczy i pasów drogowych
Koszenie poboczy

Pobocza przylegające do dróg publicznych muszą być utrzymywane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowców, nie ograniczając im widoczności. Koszenie poboczy i rowów melioracyjnych jest obowiązkiem należącym do zarządcy lub właściciela danego gruntu.

Nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra umożliwia sprawne koszenie poboczy, bez zbędnego utrudniania ruchu na drodze. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku dróg o wysokiej przepustowości.

karczowanie i usuwanie drzew
Usuwanie drzew z rowów melioracyjnych

Roślinność chętnie występująca w rowach melioracyjnych i przepustach sprawia, że te często gromadzą zbyt duże ilości wody. Skutkiem tego może okazać się podtapianie lokalnych gruntów oraz zalewanie posesji. Zapobiec może temu jedynie regularna wycinka drzew, krzewów i traw z rowów melioracyjnych.

Prawo wodne reguluje kwestie utrzymania urządzeń melioracji wodnej. Wedle tego prawa obowiązek utrzymania w/w urządzeń spoczywa na właścicielu gruntu, a zaniedbania w tym zakresie mogą skutkować otrzymaniem kary grzywny.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.

Dane firmy:
BRILLANT FENIKS Sp z o.o.
ul. J. Kilińskiego 78A, 33-300 Nowy Sącz
NIP UN 7343582011