Pranie dywanów i wykładzin w biurach

Pranie wykładzin

Wykładziny wykorzystywane w gospodarstwach domowych, biurach, hotelach czy restauracjach są narażone na liczne zabrudzenia. Zalegający na wykładzinie brud jest nie tylko nieestetyczny, ale może powodować uszkodzenia materiału. To z kolei przenosi się na znaczne skrócenie jego żywotności. Aby utrzymać długą żywotność wykładziny oraz jej estetykę, konieczne jest jej regularne czyszczenie.

Czyszczenie wykładzin obejmuje zarówno ich odkurzanie, jak i pranie ekstrakcyjne. Usługa ta może być wykonywana doraźnie lub systematycznie, w zależności od potrzeb danego klienta. Regularne czyszczenie wykładzin jest jednak najbardziej efektywne i pozwala utrzymać podłogi w dobrym stanie przez cały okres ich użytkowania.

Nasza oferta obejmuje także pranie tapicerek. Do tego celu wykorzystywana jest metoda ekstrakcyjna, w razie potrzeby poprzedzona czyszczeniem tapicerki środkami typu pre-spray.

Darmowa konsultacja i cennik

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług oraz interesuje Was cena poszczególnych usług zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie dywanów i tapicerek

Profesjonalne czyszczenie dywanów i tapicerek wykonywane jest za pomocą specjalistycznych urządzeń dozująco – odsysających, metodą prania ekstrakcyjnego.

Użycie wysokiej jakości chemii pozwala na usunięcie różnego typu zabrudzeń, przy zachowaniu właściwej struktury materiału. Przy prawidłowo wykonanej usłudze nie ma mowy o możliwości uszkodzenia struktury dywanu czy tapicerki.

Pranie przemysłowe

Pranie przemysłowe zyskuje na popularności z roku na rok. Korzystają z niego nie tylko obiekty gastronomiczne i hotele, ale także właściciele domów jednorodzinnych oraz mieszkań.

Usługa profesjonalnego czyszczenia odzieży oraz innych wyrobów tekstylnych w większości opiera się o technologię prania wodnego. Jest to klasyczna technologia, pozwalająca na usunięcie zabrudzeń bez obaw o uszkodzenie materiału. Nowoczesne urządzenia pralnicze są także przyjazne środowisku.

Odkurzanie przemysłowe

Odkurzanie przemysłowe jest usługą skierowaną dla właścicieli hal produkcyjnych, magazynowych, obiektów przemysłowych, a także pomieszczeń wielkopowierzchniowych. Umożliwia ona usuwanie m.in. wiórów, gruboziarnistego pyłu oraz cząstek zawieszonych.

Technologia odkurzania przemysłowego wykorzystuje wysokie podciśnienie oraz niski przepływ powietrza, gwarantując prawidłowe usunięcie zanieczyszczeń.

Pranie metodą ekstrakcyjną

Pranie metodą ekstrakcyjną jest najpopularniejszą metodą czyszczenia tapicerek, dywanów oraz wykładzin. Pranie ekstrakcyjne polega na natryskiwaniu wody wraz ze środkiem czyszczącym pod ciśnieniem oraz jej błyskawiczne odessanie.

W przypadku tapicerek oraz powierzchni mocno zabrudzonych, cały proces poprzedzony jest aplikacją oraz rozprowadzeniem środka czyszczącego, tzw. prespray’u.

Czyszczenie wykładzin biurowych

Wykładziny biurowe zazwyczaj narażone są na intensywne użytkowanie, co z kolei skutkuje stosunkowo łatwym powstawaniem zabrudzeń. Prawidłowe czyszczenie wykładzin biurowych składa się z ich odkurzenia oraz prania ekstrakcyjnego. Zaleca się, aby usługa ta była wykonywana systematycznie – wtedy nasza wykładzina zawsze będzie wyglądać estetycznie, a powstałe zabrudzenia nie będą niszczyć jej struktury.

Cennik prania tapicerki

Cena prania tapicerki jest zawsze ustalana indywidualnie, a wpływ na nią ma m.in. powierzchnia do czyszczenia, rodzaj materiału oraz stopień zabrudzenia. Zachęcamy do kontaktu oraz uzyskania bezpłatnej konsultacji i wyceny.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.

Dane firmy:
BRILLANT FENIKS Sp z o.o.
ul. J. Kilińskiego 78A, 33-300 Nowy Sącz
NIP UN 7343582011