Kompleksowe sprzątanie po budowlane. Sprawdź nasze ceny

Sprzątanie po budowlane i po remontowe

Budowa i remont obiektów przemysłowych, hal czy magazynów wiąże się z produkcją odpadów i powstaniem pyłu, kurzu oraz innych zabrudzeń, niekoniecznie łatwych do usunięcia. Usługa, która przychodzi w odpowiedzi na to wyzwanie to właśnie sprzątanie pobudowlane oraz sprzątanie poremontowe.

Kompleksowe sprzątanie po budowlane obejmuje czyszczenie posadzek przemysłowych, brukowych oraz betonowych, mycie elewacji, przeszkleń, a także usuwanie pyłu i kurzu – nawet z infrastruktury zamontowanej na wysokości – usługi alpinistyczne.

Zakres prac zawsze jest dostosowany pod konkretnego klienta. W związku z tym nie istnieje stały cennik, a ceny sprzątania poremontowego są ustalane indywidualnie.

Darmowa konsultacja i cennik

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług oraz interesuje Was cena poszczególnych usług zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po remoncie najlepsze ceny i terminy
Sprzątanie po remontowe

Po remoncie pozostała zaschnięta farba, resztki kleju lub silikonu, a pozbycie się ich sprawia Ci kłopot ? Nic dziwnego. Usunięcie takich zabrudzeń wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz specjalistycznych środków czystości. Z pomocą przychodzi sprzątanie poremontowe.

Sprzątanie poremontowe to profesjonalne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni, usuwanie pozostałości po farbie, odkurzanie pyłu po budowlanego, mycie okien i przeszkleń, a nawet mycie klatek schodowych czy gruntowne sprzątanie całych obiektów.

specjalistyczne sprzątanie magazynów i hal przemysłowych
Sprzątanie magazynów i hal

Remont lub budowa w firmie to nie tylko inwestycja, ale często także problem z licznymi zabrudzeniami, które pozostały po ekipie remontowej. Po remontowe sprzątanie magazynów, hal i obiektów przemysłowych pozwoli zaoszczędzić Twój czas oraz w pełni cieszyć się zrealizowaną inwestycją.

Świadczymy także usługi dla firm remontowych oraz budowlanych z zakresu przygotowania budynków do odbioru.

maszynowe czyszczenie posadzki przemysłowej w Krakowie
Czyszczenie posadzek przemysłowych

Usuwanie zabrudzeń i pozostałości z farb, klejów czy silikonów na posadzkach niejednokrotnie jest koniecznością. Czyszczenie posadzek przemysłowych wykonywane jest z pomocą specjalistycznych maszyn czyszczących oraz odpowiednio dobranej chemii. Tylko takie rozwiązanie pozwala szybko i skutecznie pozbyć się nawet trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Oferujemy także sprzątanie oraz osuszanie budynków po zalaniu.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.

Dane firmy:
BRILLANT FENIKS Sp z o.o.
ul. J. Kilińskiego 78A, 33-300 Nowy Sącz
NIP UN 7343582011