maszynowe czyszczenie posadzek przemysłowych ile kosztuje

Czyszczenie posadzek przemysłowych

Posadzki przemysłowe są szczególnie narażone na liczne zabrudzenia, a intensywne użytkowanie znacznie skraca ich żywotność. Szczególnie negatywnie wpływa to na bezpieczeństwo oraz estetykę, dlatego też czyszczenie posadzek przemysłowych jest bardzo istotną kwestią.

Niezależnie od tego, czy są to posadzki betonowe, brukowe czy wykładziny, ich regularne czyszczenie gwarantuje bezpieczeństwo pracowników oraz przedłuża ich żywotność, dając jednocześnie znaczne oszczędności. Czyszczenie posadzek jest bowiem usługą znacznie tańszą, aniżeli ich całkowita wymiana.

Darmowa konsultacja i cennik

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług oraz interesuje Was cena poszczególnych usług zapraszamy do kontaktu!

Cena czyszczenia posadzek przemysłowych zależna jest od typu i wielkości powierzchni
Czyszczenie posadzek betonowych i kostki brukowej

Czyszczenie posadzek betonowych jest procesem, do którego wykorzystywane są profesjonalne środki chemiczne, umożliwiające usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń oraz maszyny czyszczące.

Czyszczenie kostki brukowej z mchu czy oleju, może wymagać użycia zarówno maszyny czyszczącej, jak i myjki wysokociśnieniowej.

maszynowe czyszczenie podłogi w Krakowie
Maszynowe czyszczenie podłóg i posadzek

Hale produkcyjne, zakłady przemysłowe czy posadzki brukowane często zajmują ogromne powierzchnie. Zadbanie o ich czystość nie jest więc łatwym zadaniem. W tym celu wykorzystuje się maszyny czyszczące, umożliwiające szybsze i bardziej precyzyjne mycie nawet ogromnych powierzchni.

Pranie przemysłowe i czyszczenie wykładzin dywanowych
Pranie wykładzin

Wykładziny są powszechnie wykorzystywane nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także hotelach, obiektach biurowych oraz handlowych. Stosunkowo łatwo ulegają one zabrudzeniom, dlatego też warto zadbać o ich estetykę.

Pranie wykładzin jest właściwie jedynym, skutecznym sposobem na pozbycie się zabrudzeń. W tym celu wykorzystywane są odkurzacze piorące, wraz z odpowiednią chemią – bezpieczną dla materiału.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.

Dane firmy:
BRILLANT FENIKS Sp z o.o.
ul. J. Kilińskiego 78A, 33-300 Nowy Sącz
NIP UN 7343582011