Mycie elewacji szklanej w Krakowie. Czyszczenie fasady biurowca. Najlepszy cennik

Mycie elewacji oraz fasad szklanych

Elewacja Twojego budynku straciła dawny blask i nie wiesz co z tym zrobić? Obejrzymy, doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie. Zabrudzona elewacja wcale nie musi oznaczać konieczności jej ponownego malowania. Dzięki zastosowaniu technologii niskociśnieniowej jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe czyszczenie elewacji, fasad czy sidingu.

 • Każda nasza usługa rozpoczyna się od rozmowy wstępnej oraz wyceny. Po ustaleniu terminu realizacji nasi fachowcy mogą przystąpić do działania. Dobranie odpowiedniego ciśnienia oraz chemii to jeden z najistotniejszych elementów każdej, profesjonalnej usługi.
 • Tak wykonane mycie elewacji pozwala na pozbycie się glonów, wykwitów, jak i nagarów. Teraz Twoja elewacja wygląda znacznie lepiej, ale aby zapewnić jej dłuższą żywotność, oferujemy także profesjonalne zabezpieczenie elewacji.
 • Wszystkie usługi jesteśmy w stanie wykonać bez zakłócania funkcjonowania budynku,
  zapewniając przy tym bezpieczeństwo zarówno osób wykonujących usługę, jak i
  przebywających w najbliższym otoczeniu.
 • Czyszczenie elewacji szklanych oraz tynkowych to jednak nie wszystko. Nasza oferta obejmuje także renowację elewacji ceglanych oraz drewnianych, oczywiście przy zastosowaniu odpowiednich technologii.

Darmowa konsultacja i cennik

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług oraz interesuje Was cena poszczególnych usług zapraszamy do kontaktu!

Likwidacja graffiti z elewacji zabytkowej. Najlepsza cena usuwania wszelkich.
Usuwanie graffiti

Zabrudzenia powstałe na wskutek ataków wandalizmu często stanowią niemałe wyzwanie, ale dzięki odpowiedniej technologii i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować w pełni profesjonalne i bezpieczne usuwanie graffiti oraz innych plam z elewacji.

Profesjonalne mycie elewacji hali w Krakowie
Usuwanie glonów z elewacji

Charakterystyczny, zielony nalot to nic innego jak właśnie glony na elewacji. Najczęściej występują one w miejscach zacienionych oraz na północnych ścianach budynków.

Usuwanie glonów z elewacji najczęściej odbywa się metodą mechaniczną lub z użyciem myjki ciśnieniowej.

Alpinistyczne mycie szklanej fasady krakowskiego biurowca
Mycie elewacji szklanych

Nowoczesne elewacje coraz częściej wykonywane są ze szkła. Daje ono świetny efekt wizualny, ale też szybko się brudzi i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Mycie elewacji szklanych wykonywane jest za pomocą ciepłej wody demineralizowanej oraz specjalnej, miękkiej szczotki na kiju teleskopowym.

Nasza oferta obejmuje także alpinistyczne mycie okien, z pełnym zachowaniem bezpieczeństwa

Profesjonalne czyszczenie elewacji z drewna
Czyszczenie elewacji drewnianej

Elewacje drewniane z pewnością nadają każdemu budynkowi niesamowitego charakteru, ale ich pielęgnacja nieco odbiega od konserwacji standardowych tynków.

Najmniej inwazyjną metodą czyszczenia powierzchni drewnianych jest sodowanie. Proces ten nie zmienia struktury materiału, pozwalając jednocześnie na jego bardzo dokładne wyczyszczenie.

Usuwanie grzybów z elewacji za pomocą myjki ciśnieniowej i odpowiednio dobranej chemii
Odgrzybianie elewacji

Pleśni, mchy, algi i porosty najczęściej występują na elewacjach tynkowych. Skuteczne odgrzybianie elewacji wykonywane jest metodą chemiczną, gdyż tylko ona pozwala na pełne usunięcie zarodników bakterii występujących w elewacji.

Renowacja elewacji ceglanych, bezpieczne czyszczenie zabytkowych elementów
Renowacja elewacji ceglanych

Renowacja elewacji ceglanych to proces wieloetapowy, jednakże dający niesamowite efekty. Rozpoczyna się on oględzinami cegły i fugi, gdyż pozwala to na odpowiedni dobór technologii. Do wyboru mamy zarówno czyszczenie chemiczne, jak i piaskowanie cegieł.

Po wykonaniu takiej operacji oferujemy także impregnację elewacji, aby efekt był bardziej wytrzymały. W niektórych przypadkach konieczna jest także wymiana uszkodzonych cegieł czy spoin.

Technologia

Stosujemy specjalistyczne maszyny, a także odpowiednio dobraną chemię.
Oferujemy doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich środków i technik w celu dostosowania ich do potrzeb klienta. Zapewniamy:

 • profesjonalne zabezpieczenie terenu zgodnie z przepisami BHP
 • aktualne ubezpieczenie OC i NW
 • wykwalifikowaną kadrę pracowniczą
 • brak zakłóceń w bieżącej pracy w obiektach, które obsługujemy

Cennik

Koszt mycia elewacji uzależniony jest przede wszystkim od wielkości powierzchni. W celu szczegółowej wyceny zachęcamy do kontaktu.

Wybrane realizacje

Prace wysokościowe oraz odśnieżanie hotelu Pegaz

Hotel Pegaz – Krynica Zdrój
zakres prac:

 • mycie elewacji pomocą technologii odwróconej osmozy, demineralizacji i podgrzewania wody do temperatury 80’C
 • Czyszczenie posadzek przemysłowych i wykładziny podłogowej w salach konferencyjnych oraz restauracji metodą kapsulacji – wiązanie brudu z w mikroskopijne kapsułki. Jest to metoda bez przemaczania, umożliwiająca użytkowanie oczyszczonej powierzchni już po 1 godzinie

Kancelaria Prezydenta RP Dworek w Ciechocinku
zakres prac:

 • kompleksowe mycie przeszkleń w obiekcie (kontrakt dwuletni)

Fabryka ekspozycja oraz budynek biurowy Wiśniowski w Nowym Sączu
zakres prac:

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.

Dane firmy:
BRILLANT FENIKS Sp z o.o.
ul. J. Kilińskiego 78A, 33-300 Nowy Sącz
NIP UN 7343582011