Fargo - konserwacja, czyszczenie, prace wyskościoweFargo - konserwacja, czyszczenie, prace wyskościowe

Historia firmy

Firma P.H.U. Fargo działa od 1997 roku. Ustanawiamy standardy panujące wśród firm sprzątających. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz życzeń klienta. Cechuje nas skuteczność i elastyczność.

Dzięki nastawieniu na ciągły rozwój jesteśmy w stanie opracowywać nowe metody, które wpływają na jakość świadczonych usług. Wszystko to przyczynia się również do minimalizacji negatywnych skutków oddziałujących na środowisko. Technikę sprzątania, sprzęt oraz odpowiednio dobrane środki chemiczne, dostosowujemy do powierzonego nam zadania.

Blisko dwie dekady doświadczenia sprawiły, że możemy pochwalić się bogatym portfolio, w którym znajduje się wiele znanych firm z obszaru całej Polski. Wśród naszych klientów znajdują  się firmy biurowe, przemysłowe, handlowe, zakłady użyteczności publicznej, klienci indywidualni czy służba zdrowia.

Swoją siedzibę mamy w Nowym Sączu, jednak oferowane usługi świadczymy na terenie całego kraju. Zajmujemy się sprzątaniem obiektów biurowych, przemysłowych, handlowych oraz usługami dla klientów indywidualnych. Nasz wykwalifikowany personel, szybkie tempo realizacji oraz konkurencyjne ceny, to główne cechy, które wyróżniają nas na tle innych firm. Usługi świadczymy całodobowo dopasowując się do godzin pracy klienta. Jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie klientów.  Świadczymy również wszelkie dodatkowe usługi z zakresu uprawnień, które posiadamy.

firma P.H.U.Fargo posiada operatorów którzy posiadają pełne uprawniane UDT.

Wizja

Pragniemy stale się rozwijać, by móc oferować naszym klientom usługi, które są naprawdę wysokiej klasy. Dlatego stawiamy na szkolenie personelu oraz nieustanny rozwój. Posiadany przez nas sprzęt ma wszelkie konieczne certyfikaty oraz przeglądy. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe maszyny. Odpowiednio dobrane specjalistyczne urządzenia oraz chemia, to początek sukcesu. Zapewniamy profesjonalne porady w przypadku wątpliwości związanych z wątpliwościami w kwestii doboru właściwej techniki sprzątania, czy wyboru środków czyszczących. Wszystko z zachowaniem uwag i sugestii klienta. Wypełnienie tych założeń zapewni wykwalifikowany personel.

Misja

Naszą dewizą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalne zabezpieczenie terenu zgodne z przepisami BHP, posiadanie aktualnego ubezpieczenia OC i NW. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, a nasza praca nie zakłóca bieżących działań w obiektach, w których świadczymy swoje usługi. Dzięki temu dlatego nie muszą Państwo obawiać się o komfort pracy podczas przybycia naszej ekipy sprzątającej. Stawiamy sobie za cel świadczenie usług w konkurencyjnej cenie oraz szybkie terminy realizacji, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu w oferowanych przez nas usługach. Mogą być Państwo Pewni, że stosujemy wyłącznie wysokiej klasy środki czystości.

 
350

dużych obiektów – prace wysokościowe

120

obiektów – pełna opieka nad czystością

24

tylko 24 godziny do podjęcia działań

365

jesteśmy dostępni cały rok

 

24 LATA DOŚWIADCZENIA

Referencje

Firm F.H.U. Marina z siedzibą w Gorlicach przy ul. 3 Maja 28 potwierdza, iż współpracuje z firmą Fargo z Nowego Sącza w zakresie mycia szyb i elewacji przeszklonej naszego budynku.
Współpraca z firmą układa się bardzo dobrze. Zlecone przez nas prace zostały wykonane w terminie z należytą starannością a efekt końcowy był bardzo zadowalający.

 

Skontaktuj się z nami już teraz!

Otrzymasz kompletną wycenę działań wraz z określonym terminem wykonania.

Darmowa wycena i konsultacja

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Całodobowo

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.