Fargo - konserwacja, czyszczenie, prace wyskościoweFargo - konserwacja, czyszczenie, prace wyskościowe

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

608 337 483

Lub napisz do nas e-maila na adres

biuro@brillantfeniks.pl

 

Usługi

Kompleksowe rozwiązania dla firm

glass-facade-817732_1280

Prace wysokościowe

Oferujemy prace na wysokościach, takie jak mycie okien, elewacji, fasad czy reklam. Wszystkie usługi wykonujemy techniką ekologiczną, nie powodującą zacieków oraz smug. Okna i elewacje myjemy przy pomocy specjalistycznych technik alpinistycznych. Montujemy również siatki i kolce przeciw ptakom. W  naszej ofercie znajdą Państwo również usługi w zakresie prac wysokościowych.

Zajmujemy się konserwacją oraz malowaniem wszelkich powierzchni, takich, jak kominy czy kratownice.  Odnawiamy także wszelkie elementy konstrukcyjne, jak również dokonujemy uszczelniania oraz wymiany złączy. Dokonujemy również wymiany pękniętych szyb i okien. Czyszczenie reflektorów oraz oświetlenia. Przegląd oraz czyszczenie scian i wnętrz zbiorników.

Oferujemy szereg usług, wśród których znajdą Państwo również sprzątanie pomieszczeń. Doświadczony personel wysprząta magazyny i hale przy użyciu profesjonalnych maszyn, które zapewniają dokładność. Podejmiemy się również wysprzątania i konserwacji podłoża. Świadczymy usługi w najwyższym standardzie, cechuje nas elastyczność oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.

 • czyszczenie magazynów i hal przy użyciu profesjonalnych maszyn
 • czyszczenie i konserwacja posadzek przemysłowych, m.in.: betonowych, epoksydowych (garaże, magazyny, itp.)
 • czyszczenie (strippowanie) i zabezpieczanie podłóg twardych: marmur, PCV, płytki gresowe, posadzki epoksydowe, itp.
 • czyszczenie wykładzin, dywanów metodą ekstrakcyjną
 • czyszczenie tapicerek samochodowych
 • czyszczenie tapicerki meblowej: krzesła, sofy, kanapy, wypoczynki, itp.
 • czyszczenie i konserwacja kostki brukowej
 • kompleksowe sprzątanie po pracach remontowych i budowlanych
 • Mycie, czyszczenie, konserwacja, dezynfekcja i impregnacja stolarki okiennej, elewacji, fasad, powierzchni pionowych
 • Mycie, czyszczenie, konserwacja, dezynfekcja i impregnacja wykładzin przemysłowych, hotelowych i biurowych
 • Mycie, czyszczenie, konserwacja, dezynfekcja i impregnacja foteli, krzeseł (w salach konferencyjnych, wykładowych itp.)
 • Mycie, czyszczenie, konserwacja, dezynfekcja i impregnacja tapicerki samochodowej
 • Mycie, czyszczenie, konserwacja, dezynfekcja i impregnacja kompletów wypoczynkowych
 • Mycie, czyszczenie, konserwacja, dezynfekcja i impregnacja łóżek hotelowych i innych

Odśnieżanie

Oferujemy kompleksowe odśnieżanie, zarówno obszarów użyteczności publicznej, takich jak boiska sportowe, parkingi czy chodniki. Nie straszne jest nam również odśnieżanie na wysokościach. Nasze usługi oferujemy zarówno klientom prywatnym, jak również osiedlom i instytucjom publicznym. Dzięki naszym usługom Państwa otoczenie wolne będzie od zasp. Terminowo i solidnie – oto nasza dewiza.

Oferujemy odśnieżanie dachów płaskich oraz spadzistych, przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Zapewnia on wysoką jakość świadczonych usług bez ryzyka uszkodzenia dachu. Odśnieżamy zarówno zadaszenia płaskie, jak również strome. W naszej ofercie znajdą Państwo również usuwanie sopli, które mogą stanowić zagrożenie dla spacerujących osób oraz zaparkowanych poniżej samochodów.

snow-thrower-951149_1280

Pranie, konserwacja, dezynfekcja, impregnacja

Bez przemaczania czyścimy skutecznie i kompleksowo dywany i wykładziny. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na rokroczne obsłużenie tysiąca klientów i tysiące metrów kwadratowych wyczyszczonych u wysuszonych dywanów. W procesie czyszczenia wykładzin i dywanów stosujemy metodę ekstrakcyjną. W skład dodatkowych usług wchodzi również obszywanie i skracanie dywanów.  Czyścimy zarówno dywany syntetyczne, jak i wełniane.

W naszej ofercie znajdą Państwo ekstrakcyjną metodę czyszczenia dywanów i wykładzin oraz czyszczenie antyalergiczne. Czyścimy również dywany wełniane. Po dokonaniu czyszczenia, zaimpregnujemy wykładziny oraz dywany w celu przedłużenia ich odporności na zabrudzenia. Techniki czyszczenia dostosowujemy zawsze do wymagań i potrzeb klienta.

24

    LAT DOŚWIADCZENIA

Od 1997 roku Firma P.H.U. Fargo ustanawia standardy usług sprzątania, oferując skuteczne i elastyczne rozwiązania oparte na indywidualnych potrzebach i życzeniach klienta. Stale opracowujemy nowe metody, które pomagają ulepszyć usługę oraz zminimalizować wszelkie negatywne skutki dla środowiska.

Oferujemy połączenie odpowiedniej techniki sprzątania ze specjalistycznym sprzętem oraz właściwie dobranymi środkami chemicznymi.

24

GODZINY NA DOBĘ

Usługi wykonujemy całodobowo, dopasowując się do godzin pracy/przerwy klienta czy otwarcia budynku. Firma FARGO wykona wszelkie dodatkowe usługi w zakresie swoich uprawnień, pozostając otwartą na życzenia i sugestie naszych Klientów.

 

Skontaktuj się z nami już teraz!

Otrzymasz kompletną wycenę działań wraz z określonym terminem wykonania.

Darmowa wycena i konsultacja

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług, czekamy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się po lewej stronie i wysłać do nas zapytanie. Na wszelkie kwestie odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Całodobowo

Wszystkie nasze usługi świadczymy przez całą dobę, dopasowując się do godzin pracy klienta, przerw lub godzin otwarcia budynku. Jesteśmy otwarci na sugestie w tym zakresie. Pracujemy tak, by nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu budynku.